Obec Solenice

vesnička ve středním povltaví

povodnovy plan

 

GObec

 

Jsme členy organizací

 

smo

 


image008

 

SOS

 

mas sedlcansko logo

 

Další důležité odkazy

 

logo pvl

 

Stredocesky kraj

 

 Toulava

 

 logo cez

 

!!! KORONAVIRUS - DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ OBLASTNÍ NEMOCNICE PŘÍBRAM
Vzhledem k šířící se epidemii koronaviru přijímá Oblastní nemocnice Příbram následující preventivní opatření, která jsou v tuto chvíli platná od úterý 17. do odvolání:

1) Zrušeny jsou všechny neakutní operace – personál oznamuje tuto informaci objednaným pacientům prostřednictvím telefonu.

2) Uzavřeny budou veškeré odborné poradny a dětské vyšetření kyčlí.

3) V omezeném režimu budou fungovat chronické ambulance – personál bude objednané pacienty kontaktovat telefonicky. V případě nejasností se sami telefonicky obraťte na konkrétní ambulanci.

4) Péče o těhotné (kontroly, ultrazvuky) bude prováděna i nadále.

5) Umožněn je stále doprovod otce v případě porodu.

6) Rehabilitace areál II – Zdaboř: Vodoléčba a rehabilitační bazén budou uzavřeny.

7) Provoz rehabilitace v areálu II – Zdaboř bude omezena – dle telefonické dohody s ošetřujícím fyzioterapeutem.

8) Nesedejte si v čekárnách vedle sebe, dodržujte dostatečný odstup od dalších pacientů.

9) Vstup do nemocnice bude od úterý umožněn pouze jedním vchodem u hlavní recepce. Před ním bude pacientům prováděno měření tělesné teploty a dalších symptomů.

10) Od zítřka je také zákaz doprovázení pacientů další osobou, pokud to není nezbytně nutné (například děti a imobilní osoby).

11) Kantýna v prostoru recepce je od zítra uzavřena. Závodní jídelna je od zítra otevřena pouze pro zaměstnance ONP, vstup dalších osob je přísně zakázán.

12) Obracejte se na obvodního lékaře v případě potřeby prodloužení neschopenky nebo předepsání receptu.

13) V tomto týdnu by mělo být v upravených prostorách záchytné stanice v areálu II - Zdaboř zřízeno odběrové místo. Upozorňujeme, že odběrové místo bude určeno pouze těm, kterým vyšetření doporučili pracovníci hygienické stanice. O jeho otevření vás budeme informovat.

!!! PROSÍME, SLEDUJTE FACEBOOK A WEBOVÉ STRÁNKY NEMOCNICE (WWW.NEMOCNICERIBRAM.CZ), KDE BUDEME INFORMACE PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVAT.

MUDr. Stanislav Holobrada
ředitel
Oblastní nemocnice Příbram, a.s.

 

 

coronavirusPribram2020

Koronavirus COVID 19 - informace ON Příbram !!! KORONAVIRUS - DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ OBLASTNÍ NEMOCNICE PŘÍBRAMVzhledem k šířící se epidemii koronaviru přijímá Oblastní nemocnice Příbram následující preventivní opatření,...
Zrušení úředních hodin po dobu karantény. Vážení spoluobčané, po dobu trvání karantény jsou úřední hodiny zrušeny. V neodkladných záležitostech Vám velmi rádi vyjdeme vstříc po předchozí telefonické domluvě na 724 192...